środa, 27 sierpnia 2014

Ktoś coś zgubił na Odkrywców...


Nikogo z czytelników tego wpisu nie podejrzewałbym o takie "buractwo", ale proszę Was o rozpropagowanie tej informacji w jak najszerszym gronie. Starych ubrań, dywanów, gruzu i innych niepotrzebnych rzeczy nie trzeba już wywozić do lasu, ani na rzadko uczęszczane polany.

Od kiedy działa tzw. ustawa śmieciowa wszelkie niepotrzebne klamoty można zawieźć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, gdzie bez problemu i bez dodatkowych opłat zostawimy każdą ilość gruzu, odpadów wielkogabarytowych itd.

We Wrocławiu działają dwa tego typu punkty:
  • przy ul. Kazimierza Michalczyka 9 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 – 16.00),
  • przy ul. Janowska 51 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00 ).

Zdjęcie z nagłówka zrobiłem dziś na końcu ulicy Odkrywców. Prześlę je do komisji ds. Infrastruktury i Ochrony Środowiska z prośbą o podjęcie działań w sprawie uprzątnięcia. Niestety koszt zabrania tych śmieci pokryty zostanie z budżetu miasta czyli naszych wspólnych pieniędzy, które mogłyby być wykorzystane w znacznie lepszy sposób np. na remonty chodników czy nowe ławki w Parku Grabiszyńskim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz